Detské zlaté náušnice

ako ozdoba každej malej princeznej

Detské zlaté náušnice
Detské zlaté náušnice pre deti

Detské zlaté náušnice
pre vašu malú princeznú

Náš sortiment zhŕňa elegantné a zároveň rozkošné detské zlaté náušnice pre každú malú slečnu. Na Slovensku je totiž zvykom, že pri narodení dievčaťa jej krstná mama, príp. stará mama, teta alebo mama kúpi náušnice. Pre dieťa predstavujú prvý šperk, ktorý v priebehu rokov nestráca na hodnote.

Po narodení dcérky veľa rodičov či príbuzných rozmýšľa o výnimočnom darčeku. Ideálnym riešením sú detské zlate náušnice, a to hneď z niekoľkých dôvodov – sú nadčasové, luxusné, hodnotné, trváce, bezpečné, hygienicky vhodné pre uško a predstavujú dar na celý život.

Detské náušnice od Naneth

Žlté, biele a ružové zlato či striebro. Moderný vzhľad, rozmanité vzory. Rýchle doručenie.

Roztomilé ušká vďaka
detským zlatým náušniciam

V ponuke máme elegantné a zároveň detsky milé zlaté náušnice, ktoré sa stanú dokonalou ozdobou každej malej princeznej. Garantujeme ich prvotriedne a precízne prevedenie, ako aj zdravotnú nezávadnosť.

Detské zlaté náušnice krásne ozdobia dievčenské ušká a dodajú im roztomilosť a rozkošnosť. K najpopulárnejším patria náušnice z bieleho, ružového a žltého zlata, ako aj strieborné náušnice pre deti. Mimoriadne žiadané sú detské zlaté náušnice v tvare srdiečka, kvetiniek či motýlikov.

Elegantné detské náušnice

Krásne detské náušnice s rôznymi motívmi a vzormi

Naše detské zlaté náušnice majú vhodné a pevné zapínanie, ktoré zaručí, že náušnica nevypadne (pri kúpaní, obliekaní, hraní a podobných detských aktivitách), bude sa dobre držať v detskom ušku a zároveň ho nebude dráždiť či nepríjemne tlačiť. Odporúčame detské zlaté náušnice zamknúť, čím predídete ich otvoreniu a následnej strate.

Nahliadnite do našej ponuky krásnych dizajnových a nadčasových detských náušníc s rôznymi motívmi a vzormi, ktoré sa stanú krásnou ozdobou. Vašej dcérke, krstňati, neteri či vnučke budú pripomínať detstvo a zároveň ostanú nádhernou a cennou pamiatkou aj v dospelom veku. Nezabúdajte, že ako každý zlatý šperk, tak aj detské zlaté náušnice si žiadajú pravidelné čistenie. Prečo vlastne nakupovať detské zlaté náušnice práve v Naneth? Garantujeme rýchle doručenie, široký sortiment, dlhoročné skúsenosti a vždy nízke ceny, ktoré potešia vašu peňaženku.