Strieborné náušnice

ako dokonalý doplnok na každý deň

Strieborné náušnice
Strieborné náušnice ako ozdoba

Prečo by strieborné náušnice nemali chýbať ani vo vašej šperkovnici

Strieborné náušnice sa stanú ozdobou každej ženskej tváre. Predstavujú elegantný, tradičný a zároveň moderný dizajnový doplnok, ktorý krásne doplní váš outfit do práce, na nákupy či na dôležitú spoločenskú udalosť. Vyberajte z našej širokej ponuky nádherných šperkov.

V našej ponuke nájdete strieborné náušnice vo viacerých prevedeniach (strieborné náušnice visiace, strieborné náušnice kruhy či strieborné náušnice krúžky).

Strieborné náušnice od Naneth Vám pristanú

Široká ponuka šperkov. Aj so Swarovski kryštálmi. Rýchle doručenie.

Strieborné náušnice
na každú príležitosť

Strieborné náušnice sú obľúbené z niekoľkých dôvodov. Nielenže sú cenovo dostupné, ale pôsobia mimoriadne žensky a luxusne. Navyše, strieborné náušnice sa hodia na bežné nosenie aj na špeciálne príležitosti (svadby, krstiny, oslavy jubileí, plesy a pod). Samozrejme, je dôležité zvoliť si tie správne náušnice. Na spoločenské akcie odporúčame výraznejšie strieborné náušnice, vo väčších rozmeroch, prepracovanejších prevedeniach, doplnené o drahé kamene. Aj keď dnes už neplatí, že strieborné šperky sa nehodia k zlatým, viaceré dámy stále uplatňujú zásadu rovnakosti.

Dôvody, prečo si kúpiť strieborné náušnice od Naneth

Rozmanitá ponuka strieborných náušníc

K strieborným náušniciam môžete zladiť aj ostatné doplnky (strieborné prstene, hodinky, strieborné náramky, retiazka, náhrdelník a i.). Mnohé modely sú doplnené kryštálmi Swarovski. Populárne sú strieborné náušnice napichovacie, tzv. napichovačky, ktoré podčiarknu elegantnosť spoločenskej róby a dodajú estetickosť a atraktivitu športovému outfitu. Aj preto sú strieborné náušnice úchvatným doplnkom, ktorý by nemal chýbať v šperkovnici žiadnej mladej slečny i štýlovej dámy s vkusom a citom pre módne doplnky.

Naše strieborné náušnice sú rhodiované, čiže sú odolné voči vonkajším vplyvom. Rhodium taktiež zvyšuje ich hypoalergénne vlastnosti. Vaše strieborné šperky si navyše uchovajú krásny lesk a farebnú stálosť. Pre dokonalé zladenie odporúčame strieborné sety v elegantných prevedeniach, ktoré potešia každú ženu a decentne ozdobia jej uši i krk. Garantujeme rýchle doručenie na šperky skladom.