Originálne strieborné prstene

vyberte si aj Vy ten pravý

Originálne strieborné prstene
strieborný swarovski prsteň

Výnimočné strieborné prstene pre výnimočné ženy

Na našom e–shope nájdete úchvatné strieborné prstene so Swarovski kryštálmi, kameňmi i zirkónmi. Vyberajte z našej pestrej ponuky prsteňov a kombinujte ich podľa svojho osobitého individuálneho štýlu. Získajte doplnok, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou každej ženy.

V kombinácii s jedinečnými Swarovski kryštálmi sa nádherne ligocú na dennom svetle i vo svetle večerných lámp, a tak vám dodajú iskru, ktorá vás bude sprevádzať počas celého dňa.

Dámske strieborné prstene od Naneth

Dámske strieborné prstene so Swarovski kryštálmi, kameňmi a zirkónmi. Vyberajte a kombinujte podľa svojho štýlu.

Strieborné prstene
ako darček, ktorý poteší

Ak hľadáte prstene, ktorými ohromíte, zaujmete a zároveň sa hodia na akúkoľvek príležitosť, tak strieborné prstene sú tým pravým orechovým. Vyznačujú sa elegantným a atraktívnym vzhľadom a aj z toho dôvodu predstavujú doplnok, ktorý zvýrazní vašu ruku. Niet pochýb o tom, že strieborné prstene sú dôležitou súčasťou dámskych šperkovníc. Vyberajte z originálnych dizajnov a moderných prevedení, ktoré ulahodia každému štýlu. Ručíme za kvalitné spracovanie aj použitý materiál (striebro 925/1000). Strieborné prstene podčiarknu a vyzdvihnú vašu romantickú ženskosť aj jemnú nežnosť. Strieborné prstene sú vhodné aj ako zásnubný darček.

Strieborné prstene Swarovski od Nanethu

Fantastický výber strieborných prsteňov

Strieborné prstene so Swarovski kryštálmi zaručia, že budete stredobodom pozornosti vždy, keď vstúpite do miestnosti. O dlhú životnosť a ochranu proti sčerneniu sa postará vrstva rhódia, ktoré zabezpečí lesk, ochráni prsteň pred poškodením a dáva mu vzhľad a vlastnosti bieleho zlata. V ponuke máme dokonca aj strieborné prstene s univerzálnou veľkosťou, ktorú si jednoducho nastavíte podľa rozmerov vašich prstov. Našim klientom zasielame strieborné prstene (ako aj iné šperky) vždy pekne zabalené v elegantnej škatuľke s logom výrobcu. Nezabúdajte, že strieborné šperky sú právom považované za nádherné ozdoby, vďaka ktorým budete neprehliadnuteľní – strieborné náušnice, strieborné náramky, strieborné prstene Swarovski či strieborné sety od Naneth vám padnú doslova ako uliate. Potešte seba či milovanú osobu luxusným a elegantným šperkom za super ceny. Doručujeme už do dvoch dní od objednávky. Stavte na originálne kúsky, v ktorých zažiarite. Doslova.