Strieborné šperky

vhodné na každú príležitosť

Strieborné nadčasové šperky
Strieborné šperky pre dospelých ale aj deti

Strieborné šperky, ktoré by nemali chýbať ani vo vašej šperkovnici

Bez akýchkoľvek pochýb sú strieborné šperky vhodné na každú príležitosť. Či už sa chystáte do práce, na kávu s kamarátkou do mesta alebo na svadbu. Vyberte si z našej štýlovej a elegantnej ponuky aj vy – strieborné náušnice, prívesky, strieborné swarovski sety, náhrdelníky, strieborné prstene či náramky. Aj so Swarovski kryštálmi.

Či už stavíte na výraznejšie alebo decentnejšie strieborné šperky, tak máte istotu, že budete vlastniť dizajnové kúsky, ktoré podčiarknu váš individuálny štýl.

Elegantné a štýlové strieborné šperky od Naneth

Strieborné náušnice, prívesky, sety, náhrdelníky ale aj náramky so Swarovski kryštálmi.

Nadčasová praktickosť strieborných šperkov

Striebro sa síce zaraďuje medzi drahé kovy, avšak aj napriek tomu sú strieborné šperky dostupné za prijateľné ceny. Ak k tomu pridáte širokú ponuku štýlov, tak je zrejmé, že strieborné šperky potešia milovníkov klasiky i modernosti, jednoduchosti i ozdobnosti, decentnosti i dekoratívnosti. Strieborné šperky podčiarknu pôvab a štýl svojho nositeľa, a to ženy aj muža. Prezrádzajú čo-to o ich vkuse i osobnosti. Vedeli ste, že viaceré vedecké výskumy dokázali antimikrobiálne vlastnosti striebra? Strieborné šperky teda nie sú len módnym doplnkom, ale zároveň napomáhajú k ochrane pokožky pred niektorými infekciami.

Nadčasová praktickosť strieborných šperkov

Prečo mať strieborné šperky

Nosenie strieborných šperkov má niekoľko pozitív – dlhá životnosť, hypoalergénne vlastnosti či kombinácia luxusnej elegancie za výbornú cenu. Strieborné šperky sú zároveň mimoriadne všestranné a sú určené na každodenné i občasné nosenie pri príležitosti vzácnych chvíľ. Môžete ich zladiť s akýmkoľvek outfitom. Vítaná je aj ich pomerne nenáročná údržba a starostlivosť. Striebro je reaktívny kov, a teda jeho prirodzenou vlastnosťou je oxidácia. Preto nezabúdajte svoje strieborné šperky občas vyčistiť. Nielen v klenotníctvach, ale aj v obyčajných drogériách dostať účinné prípravky na jednoduché leštenie striebra. Zabezpečia, že vaše strieborné šperky sa budú opäť krásne ligotať.

Strieborné šperky sú navyše ideálnym darčekom, či už ide o narodeninové jubileá, oslavu menín, Valentín, Vianoce, narodenie dieťaťa, postup v kariére alebo úspešné ukončenie štúdia.